Dil Seçiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Mersin Silifke’de Eylül 2009’da Çarşı Tıp Merkezi olarak faaliyete başlayan kuruluşumuz; Mayıs 2013’te Özel Olbamed Hastanesi adıyla 51 yataklı hastaneye dönüşerek Silifke ve çevre ilçelerindeki hastalara hizmet veren tam donanımlı, yataklı sağlık kuruluşudur. 2016 yılında hizmet kapasitesi artırılarak 75 yatakla faaliyetlerine devam etmektedir. Hastanemiz topla m 6400 m2 kapalı alandan, 1 bodrum kat, 1 zemin kat ve 4 katlı binadan oluşmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Anestezi ve Reanimasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Beyin ve Sinir Hastalıkları, Dermatoloji ve Güzellik Merkezi, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Üroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Diş Hastalıkları, Beslenme ve Diyetetik bölümleri bulunmaktadır.

Acil Servis (*24 Saat Ambulans Hizmeti), Poliklinikler, Yataklı Servis, Ameliyathane, Doğumhane, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Laboratuvar, Radyoloji Ünitesi, MR, Tomografi, Endoskopi birimleri ile hizmet vermektedir.